100 Jarig bestaan REDERIJKERSKAMER EES

geplaatst in: Nieuws | 0

100 JARIG BESTAAN
REDERIJKERSKAMER EES
De aanloop naar het honderd jarig bestaan van onze vereniging ging moeizaam. Nadat trieste omstandigheden de opvoeringen in 2019 in de wegstonden kwam vervolgens de Corona, met als gevolg nog eens twee jaar geen toneel.
Nu in 2022 bestaat onze vereniging 100 jaar. De precieze datum is, doordat een deel van het archief verloren is gegaan, niet bekend.
Dit jubileum willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan. De tijd om dit jaar nog een stuk in te studeren is helaas te kort daarom hebben we besloten tot iets totaal anders. De vereniging biedt u, gratis, een avond vertier aan. U kunt kiezen uit 3 avonden, nl. vrijdag 14, zaterdag 15 en vrijdag 21 oktober. Voor u treden op het duo TWEE VOUDT een cabaret-achtig gezelschap met leuke sketches en liedjes.
Op zaterdag 22 oktober is er een receptie voor oud leden, zusterverenigingen en ander genodigden.
Toegangskaartjes, alleen af te halen, bij Piet Doek Borgerderstraat 4, in Ees. Vanaf zaterdag 24 september a.s. (geen telefonische reservering)
We hopen u hiermee een gezellige avond aan te bieden
REDERIJKERSKAMER EES
100 JARIG BESTAAN